div id="showslide"> /div>
Spuštěn nový web Jihomoravského svazu karate
         

22.8.2015 GP Brno 2015

GP Brno se bude konat 3.10. 2015 v univerzitní hale Campusu v Bohunicích. Bližší informace o propozicích naleznete dostatečně s předstihem na našich fb stránkách
Spuštěn nový web Jihomoravského svazu karate. Na našich stránkách naleznete aktualní informace o dění ve svazu, plánovaných soutěžích a v neposlední řadě i seminářu.
                                                       Váš nejlepší svaz karate

26.1.2014 Krajské zkoušky STV a 1.dan

Informace o krajské zkoušce na STV včetně 1. dan:
· v neděli 26. ledna 2014 – v Brně; na ZŠ Svážná 9, Nový Lískovec; registrace účastníků začne na místě samém od 9 hodin; sebou platný průkaz karate.
poplatky na všechny žákovské stupně (kyu) jsou stanoveny na 200,- Kč; za 1. dan 500,- Kč; další poplatky (např. členské známky) včetně zveřejnění v databázi ČSKe si zajišťují jednotlivé oddíly pro své členy samostatně.

14.12.2013 Vánoční besídka pro karatisty a jejich rodiče

         Ahoj, zveme Vás na předvánoční posezení do omické sokolovny. Odpoledne budeme hrát spoustu her - což ostatně platí i pro večerní a noční program. V průběhu celého odpoledne a večera bude probíhat vzájemná ochutnávka kulinářského umění našich přítelkyň a žen. Vítáno je předevsím vánoční cukroví, štrůdlíky, buchtičky, jedno-dvojhubky a další pečivovité záležitosti. Dospělí mohou donést i láhev tak zvaně zápisného. Pro děti a abstinenty bude připraven teplý čaj, pro ostatní svařák a hospoda.
                                                       Moc se na Vás těšíme!

20.2.2013 GP Brno 2013

S konečnou platností GP Brno se bude konat 15.6.2013 v univerzitní hale Campusu v Bohunicích. Bližší informace o propozicích naleznete dostatečně s předstihem na našich stránkách v záložce soutěže/Velká cena Brna.

21.2.2013 Online registrace

Makáme na plné obrátky, až se nám od prstů kouří!
Pracujeme na online formláři, kde si v administraci vyplníte údaje o Vašich závodnících. A před závody vyberete sestavu členů Vašeho "ALL STAR TEAMU" a bez dalšího zdržování nám ji zašlete online. Chápete správně, vypíšete údaje jen jednou a další registrace bude pro vás otázka několika desítek vteřin!

Kalendář akcí

3.10. 2015 GP Brno